Bord samt 3 stolar,
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD samt STOLAR, 4 dlr, teak, 1960-tal, bestående av 1 bord samt 3 stolar, bord med iläggsskivor undertill, etikettmärkt "Korsör", 4 stolar med läderbeklädda sitsar, höjd på bord ca 74, 120x85, 2 iläggsskivor á 40 cm
Bruksslitage
737868
2020-02-22