Bord samt 3 stolar,

Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,
Bord samt 3 stolar,

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD samt STOLAR, 4 dlr, teak, 1960-tal, bestående av 1 bord samt 3 stolar, bord med iläggsskivor undertill, etikettmärkt "Korsör", 4 stolar med läderbeklädda sitsar, höjd på bord ca 74, 120x85, 2 iläggsskivor á 40 cm

Bruksslitage

737868

2020-02-22