Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD,1900-talets första hälft, masurbjörk, intarsia, trepassfot, låda i sarg med insats, höjd ca 73, 60x44 cm

Bruksslitage, lådan lite trög, smärre repor, lite fuktringar

737873

2020-02-22