Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD,1900-talets första hälft, masurbjörk, intarsia, trepassfot, låda i sarg med insats, höjd ca 73, 60x44 cm
Bruksslitage, lådan lite trög, smärre repor, lite fuktringar
737873
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här