Aldo Londi 1 par vaser

 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser
 Aldo Londi 1 par vaser

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALDO LONDI, 1 par, vaser, 1960/70-tal, Rimini blu-serien, Bitossi, Italien, glaserat stengods, märkta 43130/927 Italy, höjd ca 23 cm

Bruksslitage

737874

2020-02-22