Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRIS, 1900-tal, Bali, rikligt skuren balja och skaft, dekor med glasstenar, längd 46 cm
Balja med lagning
737896
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här