Kris Bali

Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali
Kris Bali

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRIS, 1900-tal, Bali, rikligt skuren balja och skaft, dekor med glasstenar, längd 46 cm

Balja med lagning

737896

2020-02-18