Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖRSTRAND, "Bengali röd", 38 servisdelar, flintgods, bestående av: 20 tallrikar, såsbåt, 4 uppläggningsfat, 12 mindre tallrikar, salt o peppar
Nagg, krackeleringar förekommer
737899
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här