Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
INA COLLIANDER (1905-1985) Flickor, signerad samt daterad 1958, träsnitt, t.p.l´A 10/10, bildyta 49x44 cm
737917
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här