Lennart Glemme etsning

Lennart Glemme etsning
Lennart Glemme etsning
Lennart Glemme etsning
Lennart Glemme etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART GLEMME (1927-2014): Motiv från Slussen, signerad och daterad Lennart Glemme 1964, 162/310, etsning, bildmått ca 19,5x48 cm

737925

2020-02-17