Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, furu, 1800-tal, 3 lådor, fällbar klaff med skrivinredning, beslag i mässing, höjd ca 97, 90x37 cm

Renoverade, kompletterad, slitage, nyckel saknas

737944

2020-02-17