Taklampa i keramik

Taklampa i keramik
Taklampa i keramik
Taklampa i keramik
Taklampa i keramik
Taklampa i keramik
Taklampa i keramik
Taklampa i keramik
Taklampa i keramik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, vitglaserad keramik, genombruten dekor, signerad Helga, 1960-tal, ca. 32 cm diameter,

Knopp limmad, smärre glasyrnagg

737947

2020-02-18