Barong

Barong
Barong
Barong
Barong
Barong
Barong

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARONG, 1900-tal, Filippinerna, trä samt mässing, total längd 65,5 cm

Balja med lagning

737960

2020-02-18