Brickbord
2020-02-17
738007
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRICKBORD, 1900-tal, rokokostil, bemålad, bricka i plått, 1800-tal, höjd ca 67, 82x52 cm
Senare bemålning, repor, fläckar