Vattentillbringare orienten

Vattentillbringare orienten
Vattentillbringare orienten
Vattentillbringare orienten
Vattentillbringare orienten
Vattentillbringare orienten
Vattentillbringare orienten
Vattentillbringare orienten
Vattentillbringare orienten

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

VATTENTILLBRINGARE, 1900-tal, försilvrat koppar, orienten, stämpelornerad, punsad dekor, höjd ca 21, bredd ca 16 cm

Slitage, bucklor, locket lös / bristning där locket skall hakas fast

738031

2020-02-22