Byrå, senempire, Baltikum
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, senempire, Baltikum, fanerad med mahogny, inläggningar med mässingslister, dekor av träskurna örnar, grönpatinerade och förgyllda, höjd 90, 81 x 51 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador och lagningar
738038
2020-03-08