Matservis för minst 18 personer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, ca 101 dlr, porslin, KPM, Tyskland, bestående av: 29 mattallrikar, 20 djupa tallrikar, 20 förrättstallrikar, 18 assietter, 9 uppläggningsfat i varierande storlek, terrin med fat, kanna, såskar, 2 kvadratisks skålfat

Skador: Bruksslitage, enstaka liten nagg kan förekomma

738050

2020-02-23