Bing & Gröndahl kaffeservis Måsen

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

BING & GRÖNDAHL, 42 dlr, kaffeservis "Blå Måsen", bestående av: 12 kaffekoppar samt 12 underfat modellnr 305, 12 st assietter modellnr 616 diam ca 19 cm, fat modellnr 304, gräddkanna modellnr 393, 1:a sortering

Skador: guldkanter med varierande slitage

738056

2020-02-21