Lisa Larson

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), ljustakar/figuriner, 1 par, stengods, K-studio, Gustavsberg, tomtemor och tomtefar, delvis glaserade i rött, grönt, gult, brunt och vitt samt grått, signerade samt daterade Lisa L. -96, K-studion Gustavsberg, med ljushållare, höjd ca 19 cm

Obetydligt slitage

738058

2020-02-18