Sköld Persien

Sköld Persien
Sköld Persien
Sköld Persien
Sköld Persien
Sköld Persien
Sköld Persien

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÖLD, Persien, troligen 1800-tal, metall, diameter 54 cm

Åldersrelaterat slitage

738061

2020-02-25