Penselvaser Kina

Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformade, polykrom dekor, höjd ca 10 cm

Av mindre modell, slitage

738064

2020-02-22