Oidentifierad konstnär porträtt
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, ca 1880-tal, porträtt av flicka med örhänge samt hatt, central/sydeuropa, olja på duk uppfodrad på pannå/masonit, ca 44x51 cm
Flertal genomgående skador på duk, krackelyr
738067
2020-02-23