Oidentifierad konstnär porträtt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, ca 1880-tal, porträtt av flicka med örhänge samt hatt, central/sydeuropa, olja på duk uppfodrad på pannå/masonit, ca 44x51 cm

Flertal genomgående skador på duk, krackelyr

738067

2020-02-23