Silverparti

Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSDOSA samt BÄGARE, 4 st, silver, Sverige, tidigt 1900-tal, höjd 3-10 cm, vikt 311 gram.

Bruksslitage, dosa med gravyr.

738094

2020-02-22