Stolar Leksandsmodell
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, Leksandsmodell, 1800-talets första hälft, gråmålade, lösa stoppade sitsar, genombrutna ryggbrickor, kopplade ben, sitthöjd ca 46 cm.
Slitage, sprickor, renoverade samt kompletterade, mindre skador, en glipa i sargen på en av stolarna, fläckar.
738104
2020-02-22