Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TALLRIKAR, STOP, 3 dlr, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, djupa tallrikar med dekor av Double Peacock, diameter 23, stopets höjd 12 cm
Stop med lagning, nagg
738106
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här