Tallrikar samt stop Kina

Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina
Tallrikar samt stop Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, STOP, 3 dlr, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, djupa tallrikar med dekor av Double Peacock, diameter 23, stopets höjd 12 cm

Stop med lagning, nagg

738106

2020-02-17