Gösta Ydström oljemålning

Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA YDSTRÖM, nötskrika i buskage, olja på duk, signerad och daterad 1948, 63 x 50 cm.

Färgbortfall.

738107

2020-02-22