Tantalus 1800-talets slut

Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut
Tantalus 1800-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANTALUS, 1800-talets slut, 4 karaffer med propp, 15 glas, i svärtad låda med mässingsinläggninar, höjd 25, 31x24 cm

Låda med skador, nyckel saknas

738109

2020-02-16