Fågel Oiva Toikka

Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka
Fågel Oiva Toikka

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIVA TOIKKA, "Mårten Gås", fågel, signerad och numrerad O Toikka Nuutajärvi 397/2000, höjd ca 21,5, längd 41,5 cm

738120

2020-02-17