Parti silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI SILVER, 23 dlr, bestående av 12 kaffeskedar 1900-tal, 2 teskedar, sockerskål, gräddkanna stämplade MGAB, 7 st skedar 1700, 1800 -1900-tal, vikt tot ca 700g
bruks och åldersslitage
738121
2020-02-22