Albert Liedbeck oljemålning

Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT LIEDBECK (1881-1955): Blomsterstillben, signerad Alb. Liedbeck, olja på pannå, 37x32 cm

738126

2020-02-17