Valfiskbard

Valfiskbard
Valfiskbard
Valfiskbard
Valfiskbard
Valfiskbard
Valfiskbard
Valfiskbard
Valfiskbard

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VALFISKBARD, från fenval, daterad fångst 1907, längd ca 70 cm

Åldersrelaterad slitage, torrsprickor

738149

2020-02-23