Fickur Frankrike 1800-talets första del
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, Frankrike, 1800-talets första del, silver, manuellt urverk, spindelgång, mineralglas, dag, datum, kalender, serie nr. FR 1900, diam ca 53 mm
Åldersrelaterat slitage. Urtavla med skador. Boett med bucklor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
738172
2020-02-17