Sydamerikansk Skola oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYDAMERIKANSK SKOLA (17/1800-tal): Kardinal, olja på plåt, 24x16,5 cm

Färgbortfall

738190

2020-02-17