Ljusstakar 1 par
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSSTAKAR, 1 par, BLÄCKSTÄLL, porslin, omkring år 1900, målad dekor med den adliga ätten Leijonmarcks vapen, daterad 1912, ljusstakarnas höjd 17, bläckställets längd 23 cm
Ljusstakar med nagg, bläckhornets innefattning med skada
738212
2020-02-17