Henri Selmer Super Balanced Action saxofon
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HENRI SELMER, "Super Balanced Action" altsaxofon, Henri Selmer, Paris, serienummer 48326, ca 1951-52, soleagents U.S. & Can, New York Elkhart, längd ca 65 cm
Bruksslitage, nött lack, lödningar/lagningar
738216
2020-02-22