Kaffe & teservis

Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis
Kaffe & teservis

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KAFFE & TESERVIS, 23 dlr, porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, bestående av: 6 tekoppar med fat, skål, 15 kaffekoppar med fat, gräddkanna

Kuntoraportti

Nagg, sprickor

738239

Päivämäärä:

2020-02-17