Kaffe & teservis
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KAFFE & TESERVIS, 23 dlr, porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, bestående av: 6 tekoppar med fat, skål, 15 kaffekoppar med fat, gräddkanna
Kuntoraportti
Nagg, sprickor
738239
Päivämäärä:
2020-02-17