Armband ringar 18 k guld
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ARMBAND, 2 st., x-länk med stav resp. Bismarck, 1960-tal, längd 18 resp. 19,5 cm, vikt ca 21,1 g, RINGAR, 2 st., 18 k guld, med stenar, ringstorlekar 15,5 resp. 17 mm, vikt ca 6,5 g
Armband med slitage, stenar med hack och slitage
738249
2020-02-26