Kakelplattor Delft

Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft
Kakelplattor Delft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAKELPLATTOR, s.k flisor, 5+5 st., Holland, Delft, 16/1700-tal, ca 13x13 cm

Skador: 5 st med mindre skador, 5 st lagade/skadade, lösa delar medföljer, någon del kan saknas

738257

2020-02-21