Kakemon Kina

Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

KAKEMON, 1900-tal, Kina, akvarell, med kaligrafi, bildmått 134x31 cm

738261

2020-02-17