Ljusstakar Ystad brons

Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons
Ljusstakar Ystad brons

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

YSTAD BRONS, 2+1 par, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, dekor med hjortdjur, örn samt lejon, märkta Ystad Brons Sweden, höjd ca 11 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

738265

2020-02-17