Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
YSTAD BRONS, 2+1 par, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, dekor med hjortdjur, örn samt lejon, märkta Ystad Brons Sweden, höjd ca 11 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
738265
2020-02-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner