Ljusstakar skål burk med lock Ystad Brons
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YSTAD BRONS, ljusstakar, 1 par, skål med hänklar, burk med lock, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, undertill märkta, höjd ca 6,5-15,5 cm
Smärre ytskador, skålen med invändiga ytskador
738267
2020-02-24