Ljusstakar skål burk med lock Ystad Brons

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YSTAD BRONS, ljusstakar, 1 par, skål med hänklar, burk med lock, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, undertill märkta, höjd ca 6,5-15,5 cm

Smärre ytskador, skålen med invändiga ytskador

738267

2020-02-24