Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, stomme i lövträ, klädsel i röd sammet originalklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Skador: Bruksslitage. Torkad sits. Fläckar.

slitet tyg, fläckar

738270

2020-02-22