Fat Ystad Brons
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YSTAD BRONS, fat, 2 st, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, dekor av krabba resp häst, undertill märkta Ystad Brons Sweden resp Ystad Brons Made in Sweden, diameter ca 18 resp 21 cm
Smärre ytskador resp ytskador/ märken
738272
2020-02-24