Fat Ystad Brons

Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons
Fat Ystad Brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YSTAD BRONS, fat, 2 st, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, dekor av krabba resp häst, undertill märkta Ystad Brons Sweden resp Ystad Brons Made in Sweden, diameter ca 18 resp 21 cm

Smärre ytskador resp ytskador/ märken

738272

2020-02-24