Fritz Altenburg

Fritz Altenburg
Fritz Altenburg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FRITZ ALTENBURG (1887-1968), "Gåramålning", olja på papp, signerad, daterad 1918, bildmått 40x58 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

738279

2020-02-22