Miniatyrer 1800-talets slut

Miniatyrer 1800-talets slut
Miniatyrer 1800-talets slut
Miniatyrer 1800-talets slut
Miniatyrer 1800-talets slut
Miniatyrer 1800-talets slut
Miniatyrer 1800-talets slut

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

MINIATYRER, 2 st, 1800-talets slut, mansporträtt, signerade L Drouet resp J Prost (?), gouache på ben, bildmått diameter ca 6,5 cm

En miniatyr med restuscher, ramar med senare bemålning

738287

2020-02-17