Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
MINIATYRER, 2 st, 1800-talets slut, mansporträtt, signerade L Drouet resp J Prost (?), gouache på ben, bildmått diameter ca 6,5 cm
En miniatyr med restuscher, ramar med senare bemålning
738287
2020-02-17