Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICKSCHATULL, 1900-talets första hälft, valnötsfanér, invändigt med lådor, ca 108 delar, besticken märkta stainless Denmark, höjd ca 68, 55x45 cm
bruksslitage, några bestick saknas
738301
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här