Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets första hälft, vy från dunge, signerad W Horse Tenberg, bildmått 40x60 cm

Ställvis krackelyr, retusch

738305

2020-02-22