Ingegerd Råman "Slowfox" vas

Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

INGEGERD RÅMAN, "Slowfox", vas, Orrefors, etikettmärkt och signerad, höjd ca 23, diameter ca 20 cm

Smärre repor

738309

2020-02-21