Waldemar Sjölander
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): (6) kompositioner, lösa blad varav en signerad med blyerts Wald Sjölander, litografiska tryck ,mått ca 29x40 cm
Något gulnade, lösa blöad, veck och mindre revpor förekommer
738323
2020-02-22