Waldemar Sjölander

Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): (6) kompositioner, lösa blad varav en signerad med blyerts Wald Sjölander, litografiska tryck ,mått ca 29x40 cm

Något gulnade, lösa blöad, veck och mindre revpor förekommer

738323

2020-02-22