Evert Taube
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EVERT TAUBE(1890-1976): (2) "Flickan i Apelsinlunden", "Låt mej vara", signerade Evert Taube, litografier, bladmått 44x53 resp 60x45 cm, medföljer litografi av Astrid Bergman Taube, mått 30x40
PROVENIENS: H.Bergstens Konstförlag AB, Hans Bergsten.
Lösa blad
738326
2020-02-22